O MNIE

Witaj! Miło, że tu jesteś

Mam na imię Filip.
Od kilku lat zajmuję się fotografią ślubną.
Oprócz tego jestem nauczycielem i pasjonatem Ziemi Świętej.

Wierzę, że w życiu najważniejsze są relacje

Te najpiękniejsze pokazuję w swoich reportażach i sesjach ślubnych. Zdjęcia z własnego ślubu to pamiątka nie do przecenienia. Skąd ta pewność? Kiedy 6 lat temu z Martą przygotowywaliśmy się do ślubu postanowiliśmy, że w ramach ograniczania wydatków zdjęcia będzie robił mój kuzyn… Do dziś, gdy patrzymy na zdjęcia z tamtego dnia, żałujemy tej decyzji. Kuzyn to kuzyn i powinien bawić się z Parą Młodą, a nie ganiać z aparatem. Dlatego jeśli zastanawiasz się czy warto wynająć fotografa bądź pewien, że TAK! Warto!

Oprócz fotografii zajmuję się też organizacją wyjazdów do
Ziemi Świętej. Do tego niezwykłego miejsca zabieram wyłącznie małe, maksymalnie 10 osobowe grupy. To moim zdaniem jedyna szansa na stworzenie intymnej atmosfery, sprzyjającej zakochaniu się w tak pięknym miejscu. W zakładce Ziemia Święta znajdziesz więcej informacji oraz zdjęcia z podróży.

Relacje międzyludzkie zajmują też mój wolny czas. Z Martą prowadzimy Weekendy dla Narzeczonych i Wieczory dla Małżonków. To forma wsparcia dla przyszłych i obecnych małżonków, pokazująca, jak ważny jest dialog małżeński i czas spędzany tylko we dwoje.

CO ROBIĘ

Nie ograniczam się tylko do jednej formy aktywności

Fotografia Ślubna

Naturalna i dyskretna

Fotografowanie imprez

Spotkania biznesowe i towarzyskie, szkolenia, konferencje, koncerty. 

Sesje zakochanych

Narzeczeńskie i małżeńskie

Edukacja

Prowadzę zajęcia fotograficzne w szkołach.

Fotografuję dla przyjemności

Aparat towarzyszy mi przez cały czas

Jesteś zainteresowany współpracą?